top of page
ExplorersElite_logo_9.jpg
לוגו פוטוטבע שקוף תכלת PNG.png

מסע פוטוטבע מיוחד - לראשונה בישראל
הפלגה פרטית לאיי ג׳ורג׳יה הדרומיים!

DSC_4697-19201.jpg

לאחר עבודת הכנה של כמה שנים כדי ליצור את אחד הטיולים החזקים ביותר שלנו, אנחנו סוף סוף יכולים להכריז שחתמנו על החוזה ואפשר להתחיל להירשם אליו מהיום!

מתי המסע המיוחד יוצא?

14-28 לאוקטובר 2023

מה הכי טוב? 10 דברים בעיקר:

  1. היעד – איי ג׳ורג׳יה הדרומיים, אחד המקומות הכי מופלאים בעולם!

  2. העונה – סוף אוקטובר 2023, אביב מופלא בתקופת החיזור!

  3. משך הטיול – 15 ימים, התחלה באיי פולקלנד, כדי להספיק הכל!

  4. האוניה – Magellan Explorer שהושקה ב-2019 – הכי טובה שיש!

  5. כל האוניה שלנו – ולכן יצרנו לו״ז מיוחד ומלא פעילויות בשעות הכי טובות של היום!

  6. ההדרכה הגיאוגרפית – צוות מדהים של 13 מדריכים.ות לשירותכם!

  7. ההדרכה הצילומים – צוות מטורף של 6 צלמים מובילים בעולם ידאגו לתוצאות הטובות ביותר!

  8. התכנים – לו״ז הרצאות גיאוגרפיות וצילומיות לבחירתכם.ן בצורה של כנס מקצועי מעמיק.

  9. למי זה מיועד? חצי מהאוניה מיועדת לחובבי.ות צילום וחצי מהאוניה לאוהבי ואוהבות טבע וטיולים.

  10. העלות – טוב, החזיקו חזק, הצלחנו במאמצים אדירים להוזיל את הטיול הזה וזה סה״כ החל מ-$10.9K שזה מטורף!

החל מ-$10,900 למשתתפ/ת, תלוי בבחירת התא

איי ג׳ורג׳יה הדרומייים

אחד המקומות המבודדים ביותר בעולם, ואחד מריכוזי בעלי החיים האדירים ביותר בעולם – מיליוני בעלי חיים גרים בשרשרת האיים הקסומה הזו: מושבות של מאות אלפי פינגווינים מלכותיים בכל אחת, מחזה מרהיב לכל החושים. סה״כ 7 מיליון פינגווינים ב-6 מינים גרים באיים בעיקר מקרוני, מלכותי וג׳נטו, כמו גם 2 מיליון דובי ים אנטארקטיים (Antarctic Fur Seal) ו-50 אחוז מהאוכלוסיה העולמית של פילי ים. האיים מאוד הרריים, כשהרכס המרכזי מגיע עד 2750 מטר מעל פני הים ומלאים בקרחונים מדהימים. האיים התגלו לראשונה ב-1675, והנחיתה הראשונה בוצעה על ידי קפטן קוק ב-1775. כיום גרים שם רק 25 אנשים ומקום קברו של סיר ארנסט שקלטון האגדי. נבקר ונחלוק כבוד. יש עוד כל כך הרבה דברים מדהימים לספר על איי ג׳ורג׳יה הדרומיים, אבל בשביל זה יש לנו הפלגה שלמה.

כדי לייעל את הזמן, אנחנו ניפגשים בעיר סטנלי, בירת איי פוקלנד (הידועים גם בתור איסלה מלווינס). זהו שדה התעופה הבינלאומי הקרוב ביותר לאיי ג׳ורג׳יה הדרומיים. ניפגש שם ביום שבת לתדריכים והכנה וכבר בערב נצא לדרך. נבלה יום וחצי במקומות הטובים ביותר של איי פוקלנד ונראה אלבטרוסים שחורי גבה, פינגווינים מגלאניים וג׳ינטו וכמובן כלבי ים, ונצא לדרך במהירות גבוהה לכיוון איי ג׳ורג׳יה הדרומיים. שם נבלה במשך 8-9 ימים במיקומים הכי טובים של האיים לרבות גולד הארבור, מישורי סנט אנדרוס וסלסבארי ועוד. נזיז את שעון האוניה כדי שנוכל לבלות בזריחה במיקומים הטובים ביותר והוספנו הרבה זמן שנוכל לבלות על החופים במושבות הענק. לבסוף, נפליג חזרה במשך יומיים כדי להספיק לטיסה שלנו חזרה לציוויליזציה ביום שבת. מינימום זמן בלב ים – מקסימום זמן בשטח.

תוכנית ההפלגה

אנחנו מכוונים את תאריך ההפלגה לעונה הטובה ביותר, שהיא האביב של איי דרום ג׳ורג׳יה. באביב, עדיין יש שלג באיים, מה שמשפר משמעותית את צילומי הנוף, אבל בעיקר זו התקופה שבה פילי הים בשיא החיזור שלהם. זה אומר התנהגות של קרבות בין זכרים וכמובן הרבה מאוד אקשן. המושבות הגדולות של הפינגווינים המלכותיים כבר עם גוזלים וחלק עדיין מזדווגים וחלק מהלכים עם הביצים בפאוץ׳ מתחת לבטן. יתרון נוסף של הגעה בתקופה הזו הוא שבמהלך נובמבר דובי הים האנטארקטיים מתחילים את החיזור שלהם ואז הרבה מהחופים סגורים בפנינו עקב אגרסיביות יתר של דובי הים.

במהלך ההפלגה יהיו הרצאות רבות על בעלי החיים, הגיאוגרפיה וההסטוריה של האיזור וכמובן הרצאות בנושאי צילום בעלי חיים, נוף ועריכה מפי צוות המדריכים שלנו. לא יהיה רגע משעמם אחד, מבטיחים!

תכנים מיוחדים והעונה שלנו

טופס

בגלל משך ההפלגה והרצון שלנו להשיג את הטיול הכי טוב עבורכם – חכרנו את האוניה המדהימה MS Magellan Explorer. זו אוניה חדשה לגמרי, הושקה באוקטובר 2019, ועם המילה האחרונה בטכנולוגיה מבחינת תנאי השייט, מנועים עוצמתיים וידידותיים לסביבה, מהירות שיוט של 14-15 קשר, מייצבים מהדור החדש להפחתת תנודות הים ועוד. החדרים באוניה מפנקים במיוחד ולרוב התאים יש גם מרפסת פרטית – תארו את החוויה של לצאת למרפסת ולראות את הנופים המטורפים של איי ג׳ורג׳יה הדרומיים מעבר למעקה! בנוסף, יש גם חדר כושר, סאונה ועוד. המסעדה עם אוכל מעולה שניתן גם להתאמה לדרישות קולניריות מיוחדות. עצם העובדה שהאוניה מכילה כ-85 אורחים ואורחות, פחות אנשים מכל האוניות האחרות, תאפשר לנו חוויה אינטימית וייחודית בחופים שאוניות אחרות מוגבלות בהגעה אליהם. כפי שניתן לראות – הלכנו על הטוב ביותר בשבילכם!

האוניה שלנו
Magellan Explorer

אנחנו מיעדים חצי מהאוניה מיועדת לצלמים וצלמות ברמות שונות וחצי מהאוניה מיועדת לאוהבי ואוהבות טבע. בצורה כזו, כולם יהנו מהדרכה וחוויה שמותאמת אישית לציפיות. למי שבעניין צילום – הרווח האדיר של להיות במקומות המופלאים האלו עם הרבה יותר זמן כדי לצלם בלי לחץ והירידה לחופים בשעות הטובות ביותר של היום, תוך כדי חלוקה לקבוצות קטנות והדרכה אישית – זה יתרון מדהים. יהיו קבוצות לצילום בעלי חיים, קבוצות לצילום נוף ועוד. למי שפחות בעניין של צילום – יש המון תכנים ייעודיים לפי תחומי העניין: הדרכה על בעלי החיים, סיורים גיאולוגיים, סיורי הליכה בעקבות שקלטון והגעה לנקודות תצפית מרהיבות וכמובן גם סיורים הסטוריים על המורשת של האיים בתקופות שלום ובתקופות מלחמה. ניתן יהיה להירשם לסיורים שמעניינים אתכם ותמיד יהיה מקום לעוד. חלק מהקהל באוניה יהיה ישראלי וחלק בינלאומי מכל העולם.

למי זה מיועד?